1907 Fenerbahçe LOL ESPOR Takımı

1907 Fenerbahçe LOL ESPOR Takımı yeni yapılanmayla mevsim öncesi koç ekibi ve takımın tamamın da değişikliğe gitti. Takımın başına akademi takımının koçu olan Arkhe getirilirken takım genç ve başarı hırsı olan oyunculardan kuruldu.

Üst Koridor: Yiğit ‘Lenom’ Kantar – Geçtiğimiz sezonu Fenerbahçe Akademi takımında oynayan Lenom, daha önce HWA Akademi ve İWC Akademi takımlarında yer almıştı.

Orman: Taha ‘Elramir’ Yurdagüven – Geçtiğimiz sezon Beşiktaş Esports takımında oynayan Elramir, daha önce Team Aurora, Supermasive Akademi ve Oyun Hizmetleri formasını giydi.

Orta Koridor: Onurcan ‘stillnumb’ Başkurt – Geçtiğimiz sezonu Beşiktaş Esports takımında geçiren stillnumb, daha önce İstanbul Wildcats ve İWC Akademi takımlarında forma giydi.

Nişancı: Hasan  ‘Neramin’ Samarsın – Geçtiğimiz sezonu İWC Akademi takımında geçiren genç oyuncu Şampiyonluk Ligindeki ilk maçında 1907 Fenerbahçe forması ile mücadele edecek.

Destek: Ozan Samican ‘Sparz’ Özbay – Geçtiğimiz sezon Team Aurora takımında oynayan Sparz, daha önce Fenerbahçe Akademi ve Dark Passage Akademi takımlarında forma giymişti.

1907 Fenerbahçe LOL ESPOR takımı nın koçluğunu ise geçen sezon Fenerbahçe Akademi koçluğunu yapan Arkhe yapacak. Takımın strateji koçluğunu H20, performans koçluğunu ise IRL yapacak.

Fenerbahçe Akademi takımının kadrosu ise şu şekilde:

Üst Koridor: Salim Ersin ‘Ersin’ Altıparmak

Orman: Efehan ‘361efe’ Ordulu

Orta Koridor: Yiğit ‘Kunduz’ Öztürk

Nişancı: Seyfi Onat ‘24’ Aytemiz

Destek: Yusuf Berk ‘Petrichor’ Canefe

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 23 Ocak 2021 Cumartesi günü başlıyor. Start alan ligde bulunan 10 takım kadrolarını tamamladı. Kış Mevsimin ilk karşılaşması Papara SupperMasive ile 5 Ronin arasında oynanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz