Papara SuperMassive LOL ESPOR Takımı

Papara SuperMassive LOL ESPOR Takımı kadrosunda köklü değişikliklere gitti. Geçen mevsim şampiyon olarak Worlds 2020 elemelerine katılan Papara SuperMassive, koç ekibi ve kadrosunun tamamını değiştirdi. Üst koridor oyuncusu İrfan Berk ‘Armut’ Tükek MadLions’a transfer olurken, takımın efsane nişancısı Berkay ‘Zeitnot’ Aşıkuzun ise emekli oldu.

Üst Koridor: Onurcan ‘Ragner’ Aslan – Geçen sezon Galatasaray Esports forması giyen Ragner, daha önce Dark Passage ve Bursaspor Esports takımlarında yer almıştı.

Orman: Tunahan ‘ Kireas’ Kevioğlu – Geçen sezon Dark Passage forması giyen Kireas, daha önce Beşiktaş Esports ve Beşiktaş Akademi takımlarında yer almıştı.

Orta Koridor: Yunus Emre ‘Ksaez’ Şahin – Geçen sezon Dark Passage forması giyen Ksaez, daha önce SUP Akademi, RY Akademi, RB Akademi, Sangal Esports ve Team Cappadocia takımlarında yer almıştı.

Nişancı: Muhammed Hasan ‘Kaori’ Şentürk – Geçen sezon İstanbul Wildcats foması giyen Kaori, daha önce SUP Akademi, DP Akademi, RY Akademi, RB Akademi ve Aftershock Esports takımlarında yer almıştı.

Destek: Batuhan ‘Absolute’ Okta – Geçen sezon Dark Passage forması giyen Absolute, daha önce SUP Akademi, Pars Esports, P3P Esports ve SAW Esports takımlarında yer almıştı.

Papara SuperMassive LOL ESPOR Takımı koçluğunu ise Şükrü Aykut ‘CristoL’ Yeşilkaya yapacak. Cristol daha önce Galakticos, SuperMassive, Team AURORA ve NumberOne Esports takımlarının koçluğunu yapmıştı.

SUP Akademi takımının kadrosu ise şöyle

Üst Koridor: Ali ‘Kebap’ Göksu

Orman: Doğukan ‘113’ Balcı

Orta Koridor: Burak ‘Rhemio’ Kamışoğlu

Nişancı: Arda ‘Rate’ Kuvancı

Destek: Polat Furkan ‘Parus’ Çiçek

Papara SuperMassive LOL ESPOR Takımı
Papara SuperMassive LOL ESPOR Takımı

Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 23 Ocak 2021 Cumartesi günü başlıyor. Start alan ligde bulunan 10 takım kadrolarını tamamladı. Kış Mevsimin ilk karşılaşması Papara SupperMasive ile 5 Ronin arasında oynanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz